Door Oefening Sterk

Gymnastiek

WEDSTRIJDPLANNING TURNSELECTIE SEIZOEN 2018

 

 

INDIVIDUELE WEDSTRIJDEN

Divisie

Turnsters

Wat

Datum

Plaats

3e

Renee Bomas

Yara den Houdijker

Fleur van Beek

Marion Noorlander

Regiowedstrijd

senior

Zaterdag

25 november

Bergschenhoek

Ylse van der Sloot

Regiowedstrijd

junior

Zondag

17 december

Hellevoetsluis

 

Renee Bomas

Yara den Houdijker

Fleur van Beek

Marion Noorlander

 

Regiowedstrijd

senior

20 of 21 januari

Sliedrecht

 

 Ylse van der Sloot  

Regiowedstrijd 

junior

10 of 11 februari

Den Haag

 

 Na plaatsing

Districtfinale allround

Zaterdag 17 maart

Woerden

 

 Na plaatsing

Toestelfinales

Zondag 18 maart

Woerden

 

 Na plaatsing

½ Finale NK

April

 

 
 Na plaatsing

NK 

26/27 mei

Waalwijk

 

4e div

Pam de Jong

Wieke van den Berg

Anne van den Berg

Anna Spek

Denise Been

Puck Eversen

Naomi van den Bergh

Regiowedstrijd

Jeugd t/m senior

10 of 11 maart

Woerden

 

Na plaatsing

Districtfinale allround

Zaterdag 26 mei

Woerden

 

Na plaatsing

Toestelfinales

Zondag 27 mei

Woerden

5e div

Charlotte Scheeren

Regiowedstrijd

jeugd

21 of 22 april

woerden

 

Na plaatsing

Toestelfinales

Zondag 17 juni

Woerden

 

 

TURNCOMPETITIE

Poule

Turnsters

Datum

Plaats

Tijd

Tegen

5

Gaia Bijkerk

Noahli van der Hijden

Jitske Scheper

Benthe van Beek

Quinta Buijserd

Linn Jonkheer

Lika van den Bergh

7 april

14 april

2 juni

Bergschenhoek

Boskoop

Schoonhoven

14.30 – 18.30

VM

14.00 – 18.00

Toos

Thor

Heres

Boskoop

Mobilee A

Heres

Thor

Velocitas

Mobilee B

6

Annelijn Smale

Michelle Schep

Joan Vonk

Fenne Bootsma

Peninnah Irungu

Twinke de Hoog

Frederique Verdel

Lynn Stolk

Zara Dankers

Dionne Prins

Irma van der Horst

27 januari

17 maart

26 mei

Schoonhoven

Woerden

Gouda

14.00 – 18.00

14.30 – 18.30

13.30 – 17.30

Mobilee

Velocitas A

Velocitas B

Mobilee

Velocitas A

Velocitas B

Mobilee

Velocitas A

Velocitas B

ALLEN

FINALE 

16  juni

Amsterdam

   

 

In iedere competitiepoule zijn 3 wedstrijden. Bij iedere wedstrijd mogen 6 turnsters uit die poule turnen, een week voor iedere wedstrijd wordt bepaald wie er mee mogen.

Na de 3 wedstrijden wordt per poule een klassering bepaald. De beste 4 verenigingen per poule turnen dan in de finale op 17 juni tegen elkaar.

Sponsor worden

Interessante Links

All logos and registered trademarks are copyright of their respective owners

DOS Gymnastiek Vereniging
Schoonhoven